Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Akrobatyka języka w Filii nr 3

Akrobatyka języka w Filii nr 321 czerwca, uczniowie klasy IIa z PSP nr 9 mimo, że czuć już wakacje odwiedzili naszą filię na zajęciach literackich „Akrobatyka języka czyli trening mistrza języka”. Dzieci kolejno wybierały sobie teksty w zależności od ich trudności. Najwięcej uczniów zdecydowało się na „Mistrza języka”. Było ciekawie i śmiesznie.

Pani wychowawczyni i bibliotekarka też miały okazję się wykazać , czytając tekst wybrany przez dzieci. To spotkanie było też zakończeniem naszych co środowych spotkań w ciągu całego roku szkolnego.