OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Urodzinowe spotkanie w Filii nr 3

Urodzinowe spotkanie w Filii nr 3We wtorek, 10 października, Filia nr 3 zorganizowała zabawy urodzinowe dla dzieci z klasy 0 z PSP nr 9. Jubilatem okazał się sympatyczny Kubuś Puchatek. Nie zabrakło tortu urodzinowego, miłego poczęstunku oraz jak zawsze wiele zabaw i łamigłówek dla gości.

Dzieci wysłuchały również historii powstania książki a także poznały prawdziwego Krzysia, syna pisarza Allana Aleksandra Milne. Maluchy samodzielnie wykleiły nakrętkami urodzinowe cyfry na  pamiątkę dzisiejszego spotkania.