OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Kolejny dzień zajęć w Filii nr 3

Kolejny dzień zajęć w Filii nr 3Kolejny dzień zajęć w Filii nr 3 z okazji Stalowowolskich Dni Książki. Tym razem były to „Zabawy ortograficzne” dla klasy IIIc z PSP nr 9. Na zajęciach uczniowie nie tylko nabyli umiejętność szybkiego wyszukiwania wyrazów w słownikach ortograficznych, ale też rozwiązywali grupowo i pojedynczo łamigłówki ortograficzne.

W drugiej części zajęć dzieci bardzo starannie wykonały prace plastyczne „Liście- malowane kontury”. Wystawa prac w holu naszej filii.