OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Popołudnie z książką i kredką

Popołudnie z książką i kredkąWe wtorek, już od rana, w Filii nr 3 wesoło i przyjemnie, a to za sprawą dzieci z klasy 0 z PSP nr 9. Dzisiaj zajęcia z cyklu „Popołudnie z książką i kredką”, spotkanie z Tupciem Chrupciem. Głośno przeczytana historyjka „Nie dam sobie dokuczać”, była okazją do porozmawiania o tym co zrobić, gdy starszy kolega dokucza.

Dzieci też miały okazję rozwiązywać „Tupciowe zagadki” i kolorować portrety przyjaciół Tupcia Chrupcia.