Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

"Tygryski" świętują Dzień Pluszowego Misia w Filii nr 3

"Tygryski" świętują Dzień Pluszowego Misia w Filii nr 3Maluszki z Przedszkola nr 5 w Rozwadowie jako pierwsze wzięły udział w obchodach misiowego święta. Nasza filia, w czwartek, przygotowała wiele atrakcji dla wszystkich dzieci, które lubią misie.

I tak grupa Tygrysków zrobiła sobie wspaniałego Misia Paddingtona, układała puzzle z postaciami różnych misiów i wysłuchała historii  niedźwiadków i tych z literatury, i tych z bajek filmowych, ale najwięcej frajdy było z rysowaniem z zamkniętymi oczami Misia Uszatka. Było gwarnie i wesoło, nie zabrakło też jak zwykle łakoci. A już we wtorek następna grupa do zabawy.