Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Wszystkie dzieci kochają misie

Wszystkie dzieci kochają misie28 listopada, w Filii nr 3 ostatnia grupa przedszkolna „Motylki” z Przedszkola nr 5 wzięła udział w zabawach i grach poświęconych Dniu Pluszowego Misia. Były to najmłodsze dzieci z tego przedszkolu, ale w zwinności i spostrzegawczości nie ustępowały swoim starszym kolegom.

Kolejne zadania wykonywały bardzo sprytnie i jak zawsze przy okazji rywalizacji między dziećmi,było dużo śmiechu i zabawy.