Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Świątecznie i kulinarnie w Filii nr 3

Świątecznie i kulinarnie w Filii nr 3Klasa IIIa z PSP nr 9 w Filii nr 3 wzięła udział w  zajęciach dla kreatywnych moli książkowych. Tym razem było to spotkanie kulinarne. Dzieci z podanych składników zbudowały sobie świąteczny domek mając do dyspozycji masę krówkową, herbatniki i lentilki.

Powstrzymanie się przed kosztowaniem łakoci było niezwykle trudne i niektórzy ulegali pokusom, zanim cokolwiek zbudowali.
W drugiej części zajęć klasa III podzielona na dwie grupy rywalizowała w rozwiązywaniu świątecznych rebusów.