Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

W światecznym nastroju

W światecznym nastrojuPrzed świętami klasa Ib z PSP nr 9 odwiedziła naszą rozwadowską filię, by wspólnie zastanowić się, dlaczego święta Bożego Narodzenia są takie ważne i przyjemne. Po ciekawej rozmowie był też czas, jak zwykle w bibliotece, na spotkanie z książką głośno czytaną. Tym razem dzieci wysłuchały uroczych „Opowieści przy kominku”.

W drugiej części zajęć, pierwszaczki zrobiły z nakrętek śliczne choineczki, które zdobią nasz hol.