Od poniedziałku, 30 listopada Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli przywraca częściowo usługi biblioteczne.

Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

W światecznym nastroju

W światecznym nastrojuPrzed świętami klasa Ib z PSP nr 9 odwiedziła naszą rozwadowską filię, by wspólnie zastanowić się, dlaczego święta Bożego Narodzenia są takie ważne i przyjemne. Po ciekawej rozmowie był też czas, jak zwykle w bibliotece, na spotkanie z książką głośno czytaną. Tym razem dzieci wysłuchały uroczych „Opowieści przy kominku”.

W drugiej części zajęć, pierwszaczki zrobiły z nakrętek śliczne choineczki, które zdobią nasz hol.