Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Walentynkowo i literacko w bibliotece

Walentynkowo i literacko w bibliotece15 lutego, klasa IIIa z PSP nr 9 o profilu innowacja czytelniczo -medialna w dobrych humorach uczestniczyła w zajęciach „Walentynkowo i literacko w bibliotece” w Filii nr 3. Z okazji „Walentynek” każdy uczeń losował „walentynkową wróżbę”, imię przyszłej sympatii czy układał sercowe  puzzle. Śmiechom nie było końca, zwłaszcza przy tańcach z balonami i  przy wypisywaniu walentynek.

Najbardziej lubiana osoba w klasie zebrała 8 serduszek. Ponieważ jest to klasa czytelnicza, toteż wszyscy wybrali się na randkę w ciemno z…książką. Czy bibliotekarz trafił w gust uczniów okaże się na następnym spotkaniu.