Przedstawienie kukiełkowe "Kopciuszek" w Filii nr 3

Przedstawienie kukiełkowe "Kopciuszek" w Filii nr 320 lutego, w Filii nr 3, odbyło się przedstawienie kukiełkowe „Kopciuszek” dla klasy „O” i IIIa z PSP nr 9. Dzięki uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Rozwadowie dzieci miały okazję przeżyć coś wyjątkowego. Wpatrzone w starszych kolegów podziwiały ich grę aktorską oraz wspaniale wykonane kukiełki. Postaci z „Kopciuszka” wiernie oddały ich charaktery, co nie uszło uwadze dzieciom.

Wszyscy zgodnie potwierdzili, że było to prawdziwe mistrzostwo, co widać po minach zapatrzonych maluchów. Klasa „O” bierze udział w konkursie literackim zaplanowanym na maj „W baśniowej krainie”, dlatego dopełnieniem spotkania było głośne czytanie „Kopciuszka” i „Kota w butach” oraz rozwiązywanie zadań do tekstu.