Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Poznajemy polskie legendy w Filii nr 3

Poznajemy polskie legendy w Filii nr 3Z okazji Światowego Dnia Książki uczniowie klasy IIIc z PSP nr 9 we wtorkowe przedpołudnie wzięli udział w zajęciach literackich „Poznajemy polskie legendy”. Głośno czytana była „Legenda o smoku ze smoczej jamy” Wandy Chotomskiej, a następnie rozwiązywane zadania do lektury, z którymi uczniowie nie mieli większych trudności.

Dzisiaj wyjątkowo zamiast prac plastycznych, klasa III pokolorowała najpiękniej jak umie  legendarnego smoka.