OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Przedszkolaczki poznają pracę bibliotekarza

Przedszkolaczki poznają pracę bibliotekarzaZ okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek maluszki z grupy przedszkolnej odwiedziły naszą rozwadowską filię, by zapoznać się z pracą bibliotekarza. Do tej pory dzieci uczestniczyły w spotkaniach z książką i nie miały okazji poznać wielkości księgozbioru i wypożyczalni dla dorosłych. Pani bibliotekarka oprowadziła dzieci po bibliotece i opowiadała jak wygląda praca bibliotekarza.

Następnie przedszkolaki wysłuchały historyjki „Franklin i książka z biblioteki” oraz pokolorowały Franklina.