A- A A+

Podsumowanie konkursu „Portret pluszowego misia”

Trzy grupy maluchów z Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli wzięły udział w podsumowaniu konkursu plastycznego „Portret pluszowego misia”, który zorganizowała Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli. Konkurs podsumowano i nagrody wręczono 25 listopada.

Każda z przedszkolnych grup pojawiła się tego dnia w bibliotece z godzinną wizytą. Dla najmłodszych bibliotekarki zorganizowały głośnie czytanie bajek, konkursy i zabawy. I wszystko z misiem w roli głównej. Starsze dzieci chętnie brały udział także w rozwiązywaniu łamigłówek i rebusów, a najstarsza grupa spróbowała nawet miodu – przysmaku wszystkich misiów. Na zakończenie każdego ze spotkań, te dzieci, które wykonały plastyczne prace, otrzymały pamiątkowe dyplomy, a autorów najlepszych portretów nagrodzono książkami i audiobookami. Każdy z przedszkolaków otrzymał zaś słodki upominek oraz pluszową głowę misia wykonaną własnoręcznie przez jedną z bibliotekarek.

Konkursowe prace – a miśki dzieci wykonywały nawet z kaszy gryczanej czy ziaren kawy – podziwiać można na wystawie wyklejonej w oknach biblioteki przy ul. Wańkowicza 69.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Wrzesień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin