Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Podsumowanie konkursu „Portret pluszowego misia”

Trzy grupy maluchów z Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli wzięły udział w podsumowaniu konkursu plastycznego „Portret pluszowego misia”, który zorganizowała Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli. Konkurs podsumowano i nagrody wręczono 25 listopada.

Każda z przedszkolnych grup pojawiła się tego dnia w bibliotece z godzinną wizytą. Dla najmłodszych bibliotekarki zorganizowały głośnie czytanie bajek, konkursy i zabawy. I wszystko z misiem w roli głównej. Starsze dzieci chętnie brały udział także w rozwiązywaniu łamigłówek i rebusów, a najstarsza grupa spróbowała nawet miodu – przysmaku wszystkich misiów. Na zakończenie każdego ze spotkań, te dzieci, które wykonały plastyczne prace, otrzymały pamiątkowe dyplomy, a autorów najlepszych portretów nagrodzono książkami i audiobookami. Każdy z przedszkolaków otrzymał zaś słodki upominek oraz pluszową głowę misia wykonaną własnoręcznie przez jedną z bibliotekarek.

Konkursowe prace – a miśki dzieci wykonywały nawet z kaszy gryczanej czy ziaren kawy – podziwiać można na wystawie wyklejonej w oknach biblioteki przy ul. Wańkowicza 69.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech