Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Konkursy i zabawy na urodziny Kubusia Puchatka

Uczniowie stalowowolskich szkół i przedszkoli uczestniczą w przyjęciach urodzinowych Kubusia Puchatka organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Melchiora Wańkowicza.

11 października takie spotkanie odbyło się w Filii nr 5 na osiedlu Hutnik. Dzieciaki z klasy drugiej, z pobliskiej PSP nr 5 przez niemal 2 godziny świetnie bawiły się na urodzinowym przyjęciu Kubusia Puchatka. Było wspólne rozwiązywanie krzyżówek, zabawa w przyczepianie Kłapouchemu ogona czy rebusy. Klasa w której uczy się 18 chłopców słuchała z zainteresowaniem fragmentu audiobooka i uczestniczyła w konkursie wyciągania słodkiego miodu z ulu pełnego papierowych pszczół.

Każdy mógł spróbować tego słodkiego przysmaku Kubusia Puchatka, ale nie brakowało również chętnych na raczenie się soczystą marchewką którą preferuje Królik.

Na zakończenie uczniowie wspólnie z opiekunką i bibliotekarkami zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, a do szkoły otrzymały upominki od biblioteki: ręcznie wykonane zakładkami i słodycze.

W tym roku mija 90 lat od powstania książki „Kubuś Puchatek”, której autorem jest A.A. Milne. Już w środę 12 listopada będziemy świętować urodziny Puchatka w Bibliotece Głównej przy ul. ks. J Popiełuszki, będą także spotkania z dziećmi w pozostałych filiach MBP.

{gallery{F5/2016/1110urodzinypuchatka{/gallery}

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech