Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Filia 5 lekcja biblioteczna klasa III

22 listopada 2016 r. MBP Filię Nr 5 na osiedlu Hutnik odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 5 klasa III a. W czasie lekcji bibliotecznej dzieci przypomniały sobie legendy o powstaniu wsi Pławo i budowie Zakładów Południowych oraz osiedla Stalowa Wola.

Po krótkim wprowadzeniu na temat miasta, jego herbu i pochodzeniu nazwy, uczniowie obejrzeli fragment filmu pt.: „Stalowa Wola : duma centralnego Okręgu Przemysłowego”. Następnie zapoznali się z książkami i czasopismami znajdującymi się w zbiorach biblioteki.