OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 5 - pogadanka 10 maja 2018 r

Filia nr 5 - pogadanka 10 maja 2018 rW czasie Tygodnia Bibliotek 10 maja 2018 r. bibliotekarka MBP Filii Nr 5 pani Ania odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Nr 2 w Stalowej Woli. Spotkanie odbyło się na temat : "But jest ważny, bez butów daleko nie zajdziesz". Omówiona została historia i przeznaczenie różnych rodzajów obuwia. Uczestnikom pogadanki wręczone zostały pamiątkowe zakładki do książek.