Filia nr 5 - wycieczka z 17 maja 2018 r.

Filia nr 5 - wycieczka z 17 maja 2018 r.Dzieci z Przedszkola Nr 4 odwiedziły Filię Nr 5 na os. Hutnik 17 maja 2018 r.. Wypożyczalnia w tym dniu wyglądała jak prawdziwa kraina baśni udekorowana motylkami i postaciami z bajek. Czekało tu wiele niespodzianek : wystawa prac konkursowych "W krainie baśni", ciekawe książki dla dzieci, zagadki obrazkowe, kolorowanki, pamiątkowe medaliony z baśniowym smokiem i kolorowe zakładki.

Dokonaliśmy podsumowania rocznego czytania bajek w przedszkolu. Czas upłynął szybko na miłej zabawie, na zakończenie wszystkie przedszkolaki otrzymały : kolorowanki, medaliony, lizaki i piękne zakładki. Te dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały dyplomy. Spośród 40 prac konkursowych 10 zostało wyróżnionych. Laureaci otrzymali nagrody książkowe : podróżnicze, o zwierzętach, ciekawostki, opowiadania, bajeczki. Wystawę prac konkursowych można oglądać w wypożyczalni Filii Nr 5 do końca maja 2018 r.