Kapeluszowa parada

Kapeluszowa parada4 lipca 2018 r. Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 5 w Stalowej Woli zaprosiła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Nr 2 w Stalowej Woli do udziału w paradzie kapeluszy pod hasłem "Kapelusze małe, duże". Na miejsce zbiórki oprócz uczestników z ośrodka z panią dyrektor ŚDS Nr 2, przybyły również dzieci z Przedszkola Nr 4, zaprzyjaźnieni czytelnicy i życzliwi mieszkańcy osiedla "Hutnik".

Bardzo im dziękujemy. Wszyscy mieli piękne kapelusze. Zgromadzeni pod kierunkiem pani Ani z biblioteki nagrodzili oklaskami 5 najbardziej oryginalnych ozdób głowy. Nagrodzeni otrzymali dyplomy uznania i niespodzianki od organizatora. Na zakończenie spotkania wszyscy ubrani w pomysłowe kapelusze przeszli osiedlowymi uliczkami kończąc paradę słodkim poczęstunkiem pod siedzibą biblioteki.