Rozmawiali w MBP o UkrainieWspółpraca polsko – ukraińska, zatrudnianie cudzoziemców, Twój biznes na Ukrainie. To były tematy VII Śniadania Biznesowego, które zostało zorganizowane w MBP.

O tym jak być skutecznym na rynku ukraińskim, aktualnej sytuacji gospodarczej w kraju, co warto wiedzieć wchodząc na rynek (bariery w dostępie do rynku, weryfikacja partnerów itp.), perspektywicznych kierunkach i współpracy polsko– ukraińskiej i ofercie targowej mówiła podczas śniadania  Nataliia Shymborska - Prezes Zarządu Spółki  „Trade and Business Assistance” z Krakowa.

Minister na konferencji w biblioteceMinister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński wziął udział w piątek, 12 października w konferencji naukowej „W stronę Niepodległej” na temat gospodarki, przedsiębiorczości i kapitału, jaka odbyła się w bibliotece.

Organizatorami konferencji było Województwo Podkarpackie, Miasto Stalowa Wola, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, Uniwersytet Rzeszowski.

Żelazne i złote gody w MBPW niedzielę 7 października 2018 roku w bibliotece małżeńskie pary świętowały z władzami miasta i powiatu jubileusze złotych i żelaznych godów. Jubilatom, oprócz starosty stalowowolskiego, życzenia, kwiaty i upominki złożyli zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego oraz przewodniczący Rady Miasta.

Żelazne i złote gody w MBPNie sztuką jest iść przez życie łatwo i przyjemnie, sztuką jest iść u boku ukochanej osoby prze dziesiątki lat, wspierać się, kochać i szanować. Nie zawsze jest łatwo, ale zawsze razem. Wiedzą to małżeńskie pary które w niedzielę 30 września 2018 roku w bibliotece świętowali z władzami miasta jubileusze złotych i żelaznych godów.

Luty 2019