OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Ostatnia sesja w MBP

Ostatnia sesja w MBP15 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej im Melchiora Wańkowicza odbyła się ostatnia sesja Rady Miasta kadencji 2014-2018. To był czas na podsumowanie i podziękowania.

W minionej kadencji radni obradowali 83 razy, Rada Miasta podjęła 1093 uchwały. Z posiedzeń komisji i z sesji RM skierowano do załatwienia 227 wniosków i opinii. Przewodniczący i wiceprzewodniczący odbyli 162 dyżury, podczas których przyjęto 544 interesantów, również radni na mieszkańców Stalowej Woli czekali 162 razy wysłuchując 547 stalowowolan.

Podziękowania popłynęły do osób, które współpracowały z ramienia instytucji z miastem, do radnych, parlamentarzystów, dziennikarzy, którzy relacjonowali obrady sesji, pracowników magistratu, a także osób, które rozsławiały miasto.