Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Podpisano umowę tworzącą Centrum Języka i Kultury Chińskiej LiuGong

Podpisano umowę tworzącą Centrum Języka i Kultury Chińskiej LiuGongW stalowowolskiej bibliotece otwarto Centrum Języka i Kultury Chińskiej LiuGong. Delegacji chińskiej przewodniczył Qin Rupei, wicegubernator Autonomicznego Regionu Guangxi Zhuang.

- Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, ważny moment. Chcę wyrazić podziękowania i gratulacje w imieniu regionu Guangxi Zhuang za oficjalne otwarcie i podpisanie umowy o stworzeniu Centrum Języka i Kultury Chińskiej Liugong w Stalowej Woli. To ma dla nas ogromne znaczenie – mówił wicegubernator Qin Rupei.

- Otwarcie tego Centrum jest naocznym dowodem silnej współpracy gospodarczej firmy Liugong w Stalowej Woli oraz waszego oddziaływania społecznego na nasze miasto. Życzę dalszych sukcesów gospodarczych i społecznych na rzecz naszej lokalnej wspólnoty – stwierdził z kolei Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

Otwarte dziś Centrum ma być miejscem służącym do promowania i przybliżania mieszkańcom regionu chińskiej kultury i języka. Lektorki języka chińskiego pracują w stalowowolskich placówkach oświatowych już od kilku miesięcy.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech