Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Współpraca w ramach Czwórmiasta

Współpraca w ramach CzwórmiastaPrzedstawiciele Urzędów Miast ze Stalowej Woli, Tarnobrzega, Niska i Sandomierza wzięli udział w dwudniowych warsztatach z przygotowania wspólnej strategii samorządów. Wszystko w ramach podpisanego 5 kwietnia 2019 r. porozumienia o nawiązaniu współpracy między tymi miastami, które ustanowiło tzw. Czwórmiasto.

Bliskość geograficzna, potencjał ludnościowy, wspólna historia oraz dopełniająca się różnorodność funkcji społeczno-gospodarczych stwarzają potencjał budowy silnego, zintegrowanego, atrakcyjnego dla mieszkańców, turystów i biznesu ośrodka aglomeracyjnego.