Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Czar złotych i diamentowych par

Czar złotych i diamentowych parW sobotę 28 września 2019 roku miały miejsce uroczystości złotych i diamentowych godów małżeńskich. W Na Sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej jubilatom wręczono pamiątkowe odznaczenia, listy gratulacyjne oraz upominki.

-To dla nas, jako samorządu Miasta Stalowej Woli, wielkie wyróżnienie, że mamy ten zaszczyt, aby odznaczyć w imieniu prezydenta RP pary, które 50, 60 lat temu powiedziały sobie „tak” i mocno trzymając się za ręce przez ten olbrzymi okres czasu, we wzajemnej uczciwości, we wzajemnym wsparciu, życzliwości, przyjaźni idą przez życie dając przykład swoim dzieciom, wnukom, ale również całemu społeczeństwu jak pięknie żyć – mówił podczas uroczystości Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

Uroczystość uświetniły występy wychowanków stalowowolskiej szkoły muzycznej.