Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

O PPK, sporcie i promocji na śniadaniu biznesowym

O PPK, sporcie i promocji na śniadaniu biznesowym29 października 2019 r. w sali bankietowej Biblioteki Międzyuczelnianej przy ul. ks. J Popiełuszki 10 odbyło się  odbyło  kolejne Śniadanie Biznesowe dedykowane wszystkim przedsiębiorcom działającym na terenie Stalowej Woli. Tym razem dyskutowano o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Innym tematem była promocja firmy poprzez sport, jako droga do zdobycia klienta.