Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Rozmawiali o wodzie

Rozmawiali o wodzie15 listopada w Sali konferencyjnej stalowowolskiej biblioteki odbyła się konferencja „Nadzór nad jakością wody w Niepodległej”, którą zorganizował Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Stalowej Woli.

Cele i zadania w ochronie zasobów wodnych przedstawił zgromadzonym gościom Witold Bielecki - Dyrektor Zarządu Zlewni w Stalowej Woli Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

Wybrane zagrożenia i ochrona wód w aspekcie zadań organów administracji omówił  Witold Tutak – Kierownik Referatu Środowiska Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli.  Prelekcję pt. „Wodo jesteś naszym życiem” wygłosił  Radosław Sagatowski – Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Komunalnego w Stalowej Woli. Z kolei Aktualnie obowiązujące zasady nadzoru nad jakością wody do  spożycia przez ludzi omówiła Dorota Grząśko - Oddział Nadzoru Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej  w Stalowej Woli.

Badania jakości wody do spożycia przez ludzi wykonywane w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stalowej Woli” przybliżyła Anna Wydra – Ozga - Oddział Laboratoryjny Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Stalowej Woli, zaś ocenę jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi na terenie powiatu stalowowolskiego w 2019 roku - Iwona Lubaś -   Oddział Nadzoru Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej  w Stalowej Woli.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech