Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Rozdali nagrody w bibliotece

Rozdali nagrody w biblioteceW czwartek, 19 grudnia 2019 roku w auli stalowowolskiej Biblioteki Międzyuczelnianej odbyła się uroczystość rozdania nagród w Jubileuszowej X edycji konkursu zbiórki makulatury, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz nakrętek. Łącznie placówki zebrały ponad 28 ton surowców, w tym 22 tysięcy kg makulatury,  4 tony sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz blisko 2 tony nakrętek.

  Oddana do MZK makulatura zostanie przerobiona na zeszyty, książki i papierowe torby, zużyte sprzęty przede wszystkim zostaną w bezpieczny sposób zutylizowane, a następnie posłużą do produkcji innych urządzeń, takich jak żarówki, szyby samochodowe, dywany. Nakrętki przeznaczane będą na cele charytatywne.

Organizatorem konkursu jest Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. oraz Referat Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Stalowej Woli. Na tegoroczną uroczystość przybyli reprezentanci wszystkich placówek biorących udział w konkursie wraz z dziećmi i młodzieżą. Nagrody ufundowane przez Miasto Stalowa Wola i MZK to głównie pomoce naukowe, sprzęt elektroniczny, akcesoria sportowe, instrumenty muzyczne, zabawki itp.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech