Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Sesja w bibliotece

Sesja w bibliotece19 czerwca sala konferencyjna Miejskiej Biblioteki Publicznej zamieniła się w salę obrad. A to dlatego, że od godziny 9 trwa w niej sesja Rady Miejskiej. Według proponowanego porządku obrad sesja, która odbywa się w bibliotece przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 ma łącznie 48 punktów.

Na sesji przedstawiono m.in. projekt rewitalizacji stalowowolskich terenów nad Sanem, a konkretnie omówiono z architektem projekt „Zielone ogrody miasta – błonia nad Sanem”, który zostanie niebawem zrealizowany – przydał się do tego projektor i spory ekran, w jaki wyposażony jest sala konferencyjna. Część obrad można było oglądać na żywo – za pośrednictwem Facebooka.