Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Szkolą się pracownicy WTZ

Szkolą się pracownicy WTZW dniach 20 i 21 lipca 2017 roku, korzystając z trzech szkoleniowych i konferencyjnych sal  bibliotece, swoje kwalifikacje podnoszą pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowych.  Temat szkolenia to „Podnoszenie wiedzy z zakresu Ekonomii Społecznej. Przypomnijmy, że obiekt przy ul. ks. J. Popiełuszki, gdzie ma swoją siedzibę to bardzo nowoczesny budynek.

Drugie piętro to prawdziwe centrum konferencyjne elegancką salą bankietową, salą szkoleniową i dwoma salami konferencyjnymi. Do dyspozycji jest mobilny sprzęt nagłaśniający projektory czy rzutnik. Obszerny hol pełni nierzadko rolę centrum wystawienniczego.

W głównej siedzibie biblioteki korzystać można z łącza światłowodowego symetrycznego o przepustowości oraz z bezpłatnego i ogólnodostępnego Wi-Fi. W Bibliotece Głównej wydzielono 2 pracownie komputerowe, które mogą służyć także jako szkoleniowe centra. Do dyspozycji są również interaktywne tablice.