A- A A+

Seniorzy rozmawiali z lekarzem

Seniorzy rozmawiali z lekarzem27 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie poświęcone chorobom seniorów. Jego uczestnicy dowiedzieli się co należy robić, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem...

Z upływem lat organizm człowieka starzeje się, kości i mięśnie stają się słabsze, wzrok i słuch pogarszają się, skóra jest sucha i pomarszczona. Pojawiają się również problemy z pamięcią. Aby przeciwdziałać procesowi starzenia należy unikać siedzącego trybu życia. Ruch jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka.

- Organizujemy dzisiaj spotkanie z lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych, gastrologiem doktor Teresą Sudoł, która będzie mówić o chorobach seniorów najczęściej diagnozowanych na oddziale. My, jako Polskie Stowarzyszenie Diabetyków chcemy aby seniorzy mieli wiedzę na temat tego, co zrobić aby zapobiegać różnym chorobom- mówiła Anna Wysokińska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków- Koło Miasta i Powiatu w Stalowej Woli. Aby tę wiedzę podnieść diabetycy organizują kolejne spotkanie, tym razem z lekarzem reumatologiem, które odbędzie się 19 października.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin