A- A A+

O puchar prezes MZK

O puchar prezes MZK30 września 2017 roku w stalowowolskiej bibliotece zostały przeprowadzone zawody szachowe „Witaj szkoło” o puchar Prezesa Miejskiego Zakładu Komunalnego w Stalowej Woli. Turniej szachowy został zorganizowany przez Katolicki Klub Sportowy Victoria w Stalowej Woli.

Zawody szachowe prowadzone były systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, każdy z uczestników miał na partię 15 minut. W zawodach wystartowało łącznie 33 młodych adeptów królewskiej gry. Wysoka frekwencja pokazała, że gra w szachy cieszy się coraz liczniejszym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W turnieju uczestniczyli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Stalowej Woli, uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Stalowej Woli, Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 11
w Stalowej Woli, Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Stalowej Woli oraz innych stalowowolskich szkół, jak i również z Rudnika nad Sanem, Nowej Sarzyny, Tarnobrzega, Leżajska, Pysznicy i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Pierwsze miejsce w grupie A zdobył reprezentant Hetmana Ostrowiec Świętokrzyski – Wojciech Okręt zdobywając 5,0 pkt. zaś 2. miejsce zajęła Barbara Trybowska z UKS Orlik Rudnik nad Sanem ( uzyskując 5,0 pkt.), 3. miejsce zajęła Anna Trybowska – również UKS Orlik Rudnik nad Sanem, natomiast 4. miejsce zajął Krzysztof Socha z UKS SP 1 Leżajsk.

 W grupie B:  (ur. 2004 – 2008) 1. miejsce uzyskał – Piotr Szpila zdobywając (6,0 pkt.)
z UKS SP 1 Leżajsk, 2. miejsce zajął – Szymon Szpila ( 5,5 pkt.) z UKS SP 1 Leżajsk, z kolei trzecie miejsce zajął Filip Gemzik, czwarty był Przemysław Golik z MZKS Unia Nowa Sarzyna, natomiast piate miejsce zdobył Karol Żak z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli.

W grupie C:  (urodzeni w 2009 i młodsi) 1. miejsce zdobył – Miłosz Mazurkiewicz  zdobywając (4,5 pkt.) – UKS SP 1 Leżajsk, 2. miejsce zajął – Alan Kordas również (4,5 pkt.) – z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli.), trzeci był Tomasz Procnal – Katolicki Klub Sportowy Victoria w Stalowej Woli, z kolei 4 miejsce zajął Mieczysław Kruk – Kida z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli a 5- miejsce zajął Kornel Jakubowski z Tkszach Tarnobrzeg.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin