OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Konferencja w sprawie ataku w kompleksie handlowym

Konferencja w sprawie ataku w kompleksie handlowym23 października na sali konferencyjnej w MBP zorganizowano kolejne spotkanie z mediami w związku z tragicznymi wydarzeniami w galerii handlowej, do jakich doszło w Stalowej Woli w piątek, 20 października.

Na briefingu prasowym zjawiły się media ogólnopolskie jak i lokalne, a także przedstawiciele władz miasta i powiatu, ratownicy medyczni, przedstawiciele galerii, lekarze czy służby mundurowe. A wszystko po to by podziękować osobom, które niosły pomoc osobom poszkodowanym oraz omówić bieżące sprawy dotyczące dramatycznego zajścia.