Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Stalowi Patrioci zachęcają do wyjazdu na Marsz Niepodległości

Stalowi Patrioci zachęcają do wyjazdu na Marsz Niepodległości11 listopada ulicami Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości. W tym roku trasa będzie prowadzić z Ronda Dmowskiego o godz. 15:00 mostem Świętokrzyskim w kierunku błoni Stadionu Narodowego. Stowarzyszenie „Stalowi Patrioci” zaprasza do uczestnictwa w tym wielkim wydarzeniu. Poinformowano o tym na konferencji prasowej w stalowowolskiej bibliotece 23 października.

Już po raz siódmy mieszkańcy Stalowej Woli, jak i wszystkich okolicznych miejscowości będą mogli wspólnie świętować rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości biorąc udział w największej patriotycznej manifestacji w Europie. Zbiórka na wyjazd odbędzie się o godzinie 6:30 na parkingu przy ul. gen L. Okulickiego, naprzeciwko dworca PKS. – W ubiegłym roku na wydarzenie wyjechały ze Stalowej Woli dwa autokary, wszystko odbyło się bardzo sprawnie i bezpiecznie – podkreśla Piotr Serafin, lider Stalowych Patriotów. To lokalne stowarzyszenie wraz z Młodzieżą Wszechpolską organizuje wyjazd na Marsz Niepodległości.

- Hasło przewodnie tegorocznego Marszu Niepodległości „My chcemy Boga” jednoznacznie wskazuje, jakie są oczekiwana polskich patriotów, jakie nastroje społeczne wśród ludzi utożsamiających się z katolicką Polską – potrzebujemy narodowej mobilizacji w czasach, gdy kultura antykatolicka zaczęła przenikać do mediów, ogólnie do naszego życia. Podobnie jak przed rokiem, prezydent miasta Stalowa Wola Lucjusz Nadbereżny po części sfinansuje przejazd, dając tym samym poparcie dla tak ważnej obywatelskiej inicjatywy – mówi Anna Zbrożyna-Tutak ze Stalowych Patriotów.

Koszt wyjazdu dla jednego uczestnika to 10 złotych. Zapisy oraz wszelkie pytania pod numerem telefonu 500 615 787.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech