Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Seniorzy obradowali w bibliotece

Seniorzy obradowali w bibliotece25 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza obradowała Miejska Rada Seniorów w Stalowej Woli. W programie znalazły się m.in. podziękowania za pomoc w organizacji Stalowowolskich Dni Seniora.

A te spłynęły na ręce komendanta stalowowolskiej Policji Lucjana Maczkowskiego oraz prezesa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Roberta Nowaka.

Radni – seniorzy przedstawili także prezydentowi miasta Lucjuszowi Nadbereżnemu swoje priorytetowe zadania do budżetu miasta na 2018 rok oraz omówili z nim bieżące sprawy.