Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Więcej informacji

Złote i diamentowe gody

Złote i diamentowe godyW sobotę, 18 listopada 2017 roku w bibliotece 13 par małżeńskich świętowało Złote i Diamentowe Gody… Gratulacje złożyli: prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, przewodniczący Rady Miasta Stanisław Sobieraj i Bartosz Zaleśny, kierownik USC. Wcześniej odprawiona została Msza Święta w kościele pw. św. Floriana.

Dla świętujących przygotowano specjalną oprawę muzyczną, o którą zadbali uczniowie i nauczyciele z PSM w Stalowej Woli. Był także poczęstunek oraz okolicznościowe medale.

Medale na okoliczność 50-lecia pożycia małżeńskiego otrzymali: Maria i Jan Baranowie, Halina i Stanisław Derusowie, Bronisława i Tadeusz Ćwikowie, Irena i Ryszard Dołowiczowie, Krystyna i Józef Dziurowie, Irena i Eugeniusz Kotwicowie, Józefa i Jan Lipiarzowie, Maria i Eugeniusz Muriasowie, Maria i Tadeusz Olszowy, Helena i Marian Stecowie, Irena i Marian Szymańscy, Halina i Aleksander Wołoszynowie oraz Helena i Ryszard Wójtowiczowie. Ponadto Bronisława i Tadeusz Ćwikowie otrzymali dyplom z okazji 60-lecia pożycia małżeńskiego.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech