Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Podsumowali ekologiczny konkurs w bibliotece

Podsumowali ekologiczny konkurs w biblioteceW stalowowolskiej bibliotece na sali konferencyjnej podsumowano konkurs zbiórki makulatury, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz nakrętek organizowany jest wspólnie przez Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Stalowej Woli oraz Miejski Zakład Komunalny.

W VIII edycji konkursu adresowanego do przedszkoli i szkół młodym mieszkańcom miasta udało się razem zebrać ponad 30 ton surowców wtórnych: w tym 19 170 kg  makulatury, 9 830 kg sprzętu AGD/RTV (5 600 kg w roku ubiegłym) i 1 970 kg nakrętek (prawie 2 tony) (300 kg nakrętek w 2016 r). Dla najlepszych placówek oświatowych Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta ufundował nagrody – pomoce szkolne. Oddana do MZK makulatura zostanie przerobiona na zeszyty, książki i papierowe torby, a zużyte sprzęty posłużą do produkcji innych urządzeń, natomiast nakrętki wspomogą akcje charytatywne.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech