Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Więcej informacji

W bibliotece o pracowniku na wagę złota

W bibliotece o pracowniku na wagę złotaIV edycja Śniadania Biznesowego za nami. W spotkaniu w bibliotece z udziałem prezydenta miasta Lucjusza Nadbereżnego, starosty stalowowolskiego Janusza Zarzecznego, dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Zofii Zielińskiej -Nędzyńskiej oraz Joanny Krypel -Cieśla z Pracowni Psychologii Biznesu w Rzeszowie  - partnerów wydarzenia, wzięli udział przedstawiciele stalowowolskich firm, w tym osoby zajmujące się na co dzień rekrutacją.

Tym razem tematyka spotkania  dotyczyła rekrutacji i utrzymanie pracowników. Jest to jeden z największych obecnie wyzwań działów personalnych i kadrowych w stalowowolskich i nie tylko firmach. Przedsiębiorcy, pracodawcy, a przede wszystkim osoby odpowiedzialne za rekrutację mogli pozyskać wiedzę na temat skutecznego rekrutowania pracowników do swojego przedsiębiorstwa. 
W pierwszej części śniadania został zaprezentowany potencjał kadrowy powiatu stalowowolskiego.  W oparciu o wyniki badania powiatów: mieleckiego, stalowowolskiego, niżańskiego,  staszowskiego, sandomierskiego, tarnobrzeskiego i miasta Tarnobrzega wiedzą tą podzieliły się Panie Małgorzata Kawalec i Wioletta Pytko z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Praktyczne porady jak skutecznie rekrutować i utrzymać pracownika  omówiła  Joanna Krypel – Cieśla, psycholog, Partner Biznesu w obszarze HR. Podzieliła się ona swoim doświadczeniem biznesowym zdobytym prowadząc liczne projekty w obszarze: tworzenia procesów rozwojowych, oceny kompetencji, diagnozy i rozwoju potencjału kadry menedżerskiej i specjalistycznej, a także rozwijając zespoły projektowe w zakresie kompetencji miękkich. Mówiła także
o pracy z narzędziami psychometrycznymi i właściwym  rozpoznawaniu potencjału. Zdaniem Pani Joanny  w każdym człowieku tkwi potencjał i ogromna siła wewnętrzna - tylko nie każdy jeszcze to odkrył.

Śniadanie Biznesowe na sali bankietowej biblioteki zakończyła krótka prezentacja potencjału studenckiego Wydziału Mechaniczno -Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Dr Andrzej Chmielowiec zachęcał gości spotkania do organizowania praktyk   dla studentów. Śniadaniu towarzyszyły indywidualne konsultacje ze specjalistami oraz integracja środowiska HR.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech