Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Muzyczno-literacki Dzień Dziecka

Dzień dziecka w PSM z warsztatami WERS1 czerwca w pięknej sali im. Janiny Garści w Państwowej Szkole Muzycznej spotkali się uczestnicy warsztatów literackich WERS, działającymi w MBP z uczniami klas pierwszej i drugiej PSM  I stopnia w Stalowej Woli.

W Dniu Dziecka najmłodsi stalowowolscy muzycy oraz zaproszone przez nich młode poetki (gimnazjalistki) przy słodkim poczęstunku rozmawiali o swoich pasjach.

Poetki czytały wiersze o muzyce i o instrumentach muzycznych, a ich młodsi koledzy opowiadali o tym, jak trudno „oswoić” te instrumenty np. akordeon, skrzypce, kontrabas. Żywa dyskusja o muzyce ilustrowana była utworami muzycznymi  wykonanych na pianinie i skrzypcach przez małych muzyków.

W spotkaniu uczestniczyły nauczycielki PSM: Bożena Wójtowicz i Dorota Kołodziej oraz opiekunki Warsztatów Literackich WERS: Stanisława Bieńko-Stachyra i Joanna Rybak.

Uroczysty Dzień Dziecka został zorganizowany w ramach projektu „Wzbogacenie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” współfinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola, który jest realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Muzycznej „Crescendo”.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech