Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Przy kawie i śniadaniu o… RODO

Przy kawie i śniadaniu o… RODOW bibliotece gościmy już po raz kolejny stalowowolskich przedsiębiorców i przedstawicieli lokalnych firm. Powód spotkania? To oczywiście organizowane przez stalowowolski magistrat „Śniadanie biznesowe”, już po raz piąty. Każdy chętny przy dobrej kawie mógł się posilić na sali bankietowej biblioteki, zaś na sali konferencyjnej zorganizowane zostało szkolenie „Opowieść o faktach i mitach na temat RODO”.

Biznesmeni licznie uczestniczyli w ciekawym spotkaniu, a już po, wielu miało pytania do prowadzącego, który rzeczowo objaśniał kwestie związane z przetwarzaniem danych osobowych w konkretnych przypadkach.