Piknik z Biblioteką

Piknik z BibliotekąW sobotę, 16 września Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza zaprasza rodziców z dziećmi na „Piknik z Biblioteką”. Wydarzenie odbędzie się na placu przed obiektem przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, w godzinach 10.00 -13.00.

Wśród atrakcji przewidziano między innymi bańki mydlane oraz zabawy animacyjne. Będzie także koło fortuny, przy pomocy którego dzieci będą mogły wylosować ciekawe zadania do wykonania. Dla tych, którzy uwielbiają rysować przewidziano tworzenie wspólnego komiksu. Miłośnicy bajek i opowieści skorzystać będą mogli z dziecięcej czytelni. Ci zaś, którzy lubią się przebierać będą mogli przywdziać bajkowe stroje, peruki czy niesamowite kreacje. Czy dobrze wyglądamy przebraniu pająka? Jeśli zdecydujemy się na zdjęcie smartfonem w mig poznamy odpowiedź.

- Dla strudzonych zabawami dzieciaków będzie czekało stoisko klubokawiarni Tipi, gdzie będzie można kupić słodkie co nieco. W razie deszczowej pogody zapraszamy na piknik do budynku biblioteki – zachęcają organizatorzy.

Piknik z Biblioteką

Wrzesień 2019