Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Jak na piknik, to do biblioteki!

Jak na piknik, to do biblioteki!–  Zaproś koleżankę lub kolegę, zabierz ze sobą koc, aparat fotograficzny i dobry humor – tak stalowowolskie bibliotekarki zachęcają młodych mieszkańców Stalowej Woli do spędzenia wolnego czasu na Majowym Pikniku z Biblioteką. Imprezę zaplanowano na sobotę, 12 maja na placu przed obiektem MBP przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, w godzinach 10.00 – 13.00. Jakie atrakcje czekają na piknikowiczów?

Będzie można pograć m.in. w podchody czytelnicze dla dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat. Zmagania te będą polegały na rozwiązywaniu różnych zadań w otoczeniu biblioteki. Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej przygotowano również coś dla młodych fanów tego sportu: biblioteka proponuje tworzenie ekologicznych boisk, rozgrywanie meczy, oraz sprawdzanie wiedzy i umiejętności piłkarskich.

Kto weźmie ze sobą aparat lub komórkę z aparatem będzie mógł wykonać biblioteczne foto – czyli zabawne zdjęcia z wykorzystaniem rekwizytów i scenografii – jakie udostępni MBP. Dla najmłodszych będą bańki mydlane, clown i rysowanie kredą, a także zabawy animacyjne. Będzie można również pograć w planszowe gry plenerowe: karuzela bajek, dobre wychowanie i znaki drogowe czy wesołe sylaby. A kto będzie chciał wypocząć, wystarczy że pod bibliotekę zabierze koc lub leżak wypożyczy książkę i poczyta na trawie.

Jeszcze raz zapraszamy na Piknik z Biblioteką - 12 maja na placu przed obiektem MBP przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, w godzinach 10.00 – 13.00. Impreza organizowana jest w ramach XV edycji programu Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.

Regulamin podchodów czytelniczych [pdf]

Jak na piknik, to do biblioteki!

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech