Dwa kiermasze taniej książki w MBP

Dwa kiermasze taniej książki w MBPMiejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza miłośników literatury nie na jeden ale na dwa Kiermasze Taniej Książki!

Pierwszy rozpocznie się już w poniedziałek, 8 października w Bibliotece Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 i potrwa do piątku, 12 października. W poniedziałek będzie czynny od godziny 15.00 do 18.00, a w pozostałe dni od godziny 11.00 do 18.00.

We wtorek, 9 października rusza kolejny książkowy kiermasz, tym razem w Filii nr 2 przy ul. M. Siedlanowskiego 3. Na książkowe sprawunki w tej Filii będzie czas przez 3 tygodnie – do 27 października. W Filii nr 2 kiermasz będzie czynny w godzinach otwarcia biblioteki.

Bez względu na do której siedziby MBP się udamy, na każdym kiermaszu będzie można „upolować” naprawdę ciekawe pozycje: od lektur szkolnych, bajek, kryminałów - po arcydzieła światowej literatury czy atrakcyjne albumy. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Można również przynieść książki, które już przeczytaliśmy, zalegają nam na półkach i nie wiemy co z nimi zrobić, a nie chcemy ich wyrzucać. Trafią na następny kiermasz i do kolejnych czytelników.

Luty 2019