OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

WERS i DKK dla Dzieci zapraszamy!

WERS i DKK dla Dzieci zapraszamy! W sobotę, 17 listopada o godzinie 12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli, młodzi twórcy literatury spotkać się mogą na Warsztatach Literackich „Wers” dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

Na zajęciach młodzi ludzie podejmujący próby literackie mogą doskonalić swoje  umiejętności językowe, stylistycz­ne, poznawać poezję klasyków polskich i uznanych poetów ze Stalowej Woli i okolic, spróbować swych sił w  Turniejach Jednego Wiersza.

Tego samego dnia, o godzinę wcześniej – o 11.00 rozpocznie się w MBP spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Serdecznie zapraszamy naszych młodych Czytelników!