OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

DKK dla dzieci i warsztaty WERS – kolejne spotkania

DKK dla dzieci i warsztaty WERS – kolejne spotkaniaW sobotę, 13 kwietnia o godzinie 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli rozpocznie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Dla Dzieci. Zapraszamy naszych stałych dyskutantów, jak i nowych klubowiczów – miłośników książek.

Również w sobotę ,13 kwietnia, tyle że o godzinie 10.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli, młodzi twórcy literatury spotkać się mogą na Warsztatach Literackich „Wers” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz gimnazjalistów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, stałych bywalców, jak i tych młodych ludzi z klas 4-7 szkół podstawowych, którzy chcą spróbować swoich sił w tworzeniu literatury.