OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

O Mani Skłodowskiej – spotkanie autorskie z Jakubem Skworzem

O Mani Skłodowskiej – spotkanie autorskie z Jakubem Skworzem7 maja po raz drugi odwiedzi Miejską Bibliotekę Publiczną Jakub Skworz - polski pisarz, dziennikarz, autor książek dla dzieci i młodzieży. Tym razem w stalowowolskiej bibliotece autor przedstawi ciekawostki z życia Marii Curie-Skłodowskiej. Czy Mania Skłodowska lubiła się uczyć? W co grała z rodzeństwem? O czym marzyła? Na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziemy na spotkaniu autorskim z Jakubem Skworzem 7 maja w Bibliotece Głównej przy ul. Popiełuszki 10, o godz. 11:00.

Skworz jest autorem takich książek jak „Wampirek Alfred i ostatni ząbek”, „Księżniczka Adela i duszek Elbit”, „Prawie bajki. Nieznajomość prawa szkodzi”. Perypetie księżniczki Adeli do tego stopnia przypadły młodym czytelnikom do gustu, że autor stworzył całą serię. Jedna z ostatnich książek „Adaś Mickiewicz. Łobuz i mistrz”, oparta jest na faktach i opowiada o młodości samego Adama Mickiewicza.

O Mani Skłodowskiej – spotkanie autorskie z Jakubem Skworzem