Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Zrób ekologiczny stroik na święta i wygraj planszówkę

Zrób ekologiczny stroik na święta i wygraj planszówkęLucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli i Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli ogłaszają konkurs plastyczny dla mieszkańców miasta pt. „Ekologiczny stroik świąteczny”. Za najciekawsze prace będzie można dostać rodzinne gry planszowe.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i zespołowe wykonanie przez dzieci i rodziców stroiku  z surowców wtórnych   (np. torebki, folie, butelki plastikowe, gazety, kartony po napojach,  zakrętki, kapsle, puszki aluminiowe, guziki, zużyte żarówki).  Inne wykorzystane materiały w pracy powinny pełnić rolę pomocniczą. Rodzina może zgłosić do konkursu jedną pracę, a do pracy należy dołączyć metryczkę, w której zawarte są informacje: nazwisko i imię, telefon kontaktowy lub adres mailowy i zgoda na wykorzystanie danych osobowych i wizerunku do promocji konkursu.

Prace należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli,  ul. ks. J. Popiełuszki 10 do dnia 2 grudnia 2019 r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (15) 842-10-63 wew. 38, zaś regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej MBP: https://biblioteka.stalowawola.pl/ w zakładce „konkursy”.

Dostarczenie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na ogłoszenie wyników konkursu na stronach internetowych  oraz profilach FB organizatorów. Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi. Oceni je zaś komisja wybrana przez organizatorów konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni dyplomami, zaś zdobywcy I-III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe – rodzinne gry planszowe.

Stroiki będą oceniane według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, dobór i wykorzystanie materiałów, wkład pracy, estetyka pracy, walory plastyczne (kompozycja, kolorystyka).

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla laureatów odbędzie się  7 grudnia 2019 r. o godz. 13:00 w trakcie „Międzypokoleniowych warsztatów ozdób choinkowych”, które odbędą się w budynku Biblioteki Międzyuczelnianej (II piętro, sala konferencyjna), zaś wszystkie stroiki zostaną zaprezentowane na wystawie w holu Biblioteki Międzyuczelnianej.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech