Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Recyklingowe zajęcia

Recyklingowe zajęciaRecykling jest powtórnym wykorzystywaniem odpadów w celu wytworzenia nowego produktu. Jest to jedna z form ochrony środowiska, której celem jest zmniejszenie nadmiernego eksploatowania złóż naturalnych oraz zmniejszenie ilości odpadów. Uczniowie klasy V i VI z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli 22 listopada 2019 roku wzięli udział w warsztatach wykonywania zabawek z odpadów przeznaczonych do recyklingu.

Podczas spotkania wykonywana była plansza i pionki do gry „Kółko i krzyżyk”, do której wykorzystano tektury i plastikowe nakrętki. Po wykonaniu planszy i pionków każdy uczestnik warsztatów miał możliwość zagrania na swojej własnoręcznie wykonanej grze. Pod koniec spotkania uczestnicy warsztatów wysłuchali audiobooka „Legendy polskie”.