Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

29 stycznia zapraszamy na łamigłówki

29 stycznia zapraszamy na łamigłówkiCzy wiecie Drodzy Czytelnicy, że 29 stycznia obchodzimy nietypowe święto – Światowy Dzień Składanki i Łamigłówki? W ramach obchodów przygotowaliśmy dla Was wiele łamigłówek, układanek i rebusów. Znajdziecie je w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 w Wypożyczalni Książki Mówionej. Młodszych Czytelników na umysłowe zabawy zapraszamy do Multiteki. Będą dostępne w godzinach pracy biblioteki!

Rozwiązywanie składanek i łamigłówek uczy logicznego myślenia, rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Warto więc poświęcić im trochę czasu, choćby kosztem serialu w telewizji. 29 stycznia mamy do tego dobrą okazję.