Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Walentynki w bibliotece

Walentynki w biblioteceW piątek 14 lutego Dzień Św. Walentego, patrona zakochanych. Biblioteka Główna MBP przygotowała dla czytelników ciekawe atrakcje. W holu biblioteki zapraszamy na walentynkowy bookcrossing. Wszyscy chętni będą mogli zabrać jedną z proponowanych książek do domu, przeczytać i zwrócić na bookcrossingową półkę lub podarować innej osobie.

Można również przynieść własną książkę dla innych czytelników, do czego bardzo zachęcamy. W każdej książce czeka poetycka uczta, w postaci fragmentów wierszy o miłości, poetów z naszego regionu: Małgorzaty Żureckiej, Elżbiety Ferlejko, Beaty Sudoł – Kochan, Krystyny Krzywosz, Jolanty Bąk, Agnieszki Bulicz, Aleksandry Grzeli, Agaty Linek, Marty Herdzik-Męcińskiej, Kazimierza Lindy, Ryszarda Mścisza, Ryszarda Jaśkowskiego. Walentynkowy bookcrossing potrwa do 18 lutego. Wypożyczalnia Główna zaprasza z kolei 14 lutego, do udziału w plebiscycie na ulubioną, literacką parę kochanków. Dzieci, które nie zdążyły jeszcze przygotować walentynek, mogą to zrobić w Multitece w godzinach jej otwarcia – zapewniamy materiały plastyczne.