Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Zapraszamy na książkowy kiermasz

Zapraszamy na książkowy kiermaszMiejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza miłośników literatury na kolejny Kiermasz Taniej Książki! Tym razem kiermasz w Bibliotece Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, rozpocznie się w poniedziałek, 2 marca, a zakończy w piątek 6 marca. Będzie czynny od godziny 11.30 do godziny 18.30.

Kiermasze organizowane przez stalowowolską bibliotekę cieszą się sporą popularnością wśród mieszkańców Stalowej Woli. Na każdym można „upolować” naprawdę ciekawe pozycje: od lektur szkolnych, bajek, kryminałów - po arcydzieła światowej literatury czy atrakcyjne albumy. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Można również przynieść książki, które już przeczytaliśmy, zalegają nam na półkach, a nie chcemy ich wyrzucać. Trafią na następny kiermasz i do kolejnych czytelników, zaś biblioteka za pozyskane fundusze zakupi książkowe nowości i uatrakcyjni swój księgozbiór.