Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Więcej informacji

Kiermasz - przedłużony

Na prośbę czytelników, Miejska Biblioteka Publiczna przedłuża funkcjonowanie kiermaszu książek na wagę, który był jedną z atrakcji Trzeciej Nocy Bibliotek w Stalowej Woli. Kiermasz będzie czynny w poniedziałek, 15 maja w godzinach 11- 18 oraz we wtorek, 16 maja w godzinach 9 – 18. Książki kosztują 3 złote za każdy kilogram, no chyba, że zdecydujemy się na zakup egzemplarzy spod lady.

Wtedy trzeba zapłacić 6 złotych za kilogram. Kiermaszowi towarzyszy wystawa przedmiotów codziennego użytku z PRL-u, także przygotowana na Noc Bibliotek. Kto nie mógł wtedy skorzystać z oferty MBP, ma szansę by zapoznać się z ciekawą wystawą przygotowaną przez bibliotekarzy. – Zachęcamy także do wpisywania się do książki skarg i zażaleń, dostępnej obok kiermaszowej lady – zapraszają pracownice MBP.

A podczas piątkowej Nocy Bibliotek swoich nowych właścicieli zyskało około 250 kilogramów książek. Jeśli mamy niepotrzebne tytuły lub po prostu odświeżamy biblioteczkę warto przynieść takie książki do biblioteki zamiast wyrzucać. Za symboliczną opłatę trafią one do nowych czytelników, a biblioteka pozyska fundusze aby zakupić najnowsze tytuły.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech